piątek, 5 czerwca 2020

Nowości w Skarbnicy Pomysłów

Ten tydzień w naszym sklepie obfitował w nowości. Najświeższe, bo dzisiejsze, to fantastyczne wykrojniki z CraftPassion - 6 uniwersalnych wzorów. W czwartek w czasie transmisji na żywo na naszej stronie pokazywaliśmy je, a także kwiaty, jakie można stworzyć przy użyciu zestawu kwiatowego. Wykrojniki dobrze wycinają i maja piękne, delikatne wzory. 
Drugą nowością jest kolekcja papierów z Magicznej Kartki, delikatna i pastelowa Stworzone z Miłości. Także prezentowaliśmy ją już na naszej stronie w czasie transmisji. 
Jest to idealna kolekcja do tworzenia prac dziecięcych, ciążowych albumów i gratulacyjnych boxów. 


 W środę przyjechała do nas ogromna dostawa nowych kolekcji (oraz uzupełnień starych) z Mintay Papers - są już dostępne w regularnej sprzedaży, a my robimy co w naszej mocy, aby wysłać Wasze zamówienia z przedsprzedaży jak najszybciej - prosimy o czepliwość i wyrozumiałość, zainteresowanie przekroczyło  nasze wszelkie oczekiwania :)


Uzupełniliśmy także lubiane pudry do embossingu oraz pastę modelującą z Agaterii, a także fantastyczne maski i bazy z HDFNa koniec - wznowiliśmy lubianą kolekcję Sunrise z AltairArt, jest dostępna w zestawie, na sztuki, a także w dziesięciopaku w dziale Megapaki - w dobrej cenie. Napisów i listków nigdy dość, więc przy okazji mamy dla Was dwa arkusze z listkami - jeden pasuje do papierów z kolekcji Ever Dream, a drugi do Mysterious Garden z AltairArt

Serdecznie zapraszamy :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...