sobota, 14 marca 2020

Wyzwanie z mapką

Zapraszamy do wspólnej zabawy w naszym wzywaniu :) tematem na marzec jest mapka :) Można ją obracać, odbijać lustrzanie, ale ważne, aby w pracy dało się ją zobaczyć :)
Prace można zgłaszać tutaj, używając narzędzia do linkowania "add your link" lub w naszej grupie inspiracyjnej na facebooku - jak Wam wygodniej :)
Banerek wyzwania z nagrodą


Zasady wyzwania:
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapbooking, cardmaking)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia i nagrody) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy, będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie je do sklepu :), ale nie jest to konieczne, do udziału w wyzwaniu i możliwości otrzymania wyróżnienia.  
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu. Pracę można zgłosić także w specjalnym folderze w naszej grupie na facebooku, ale prosimy zgłaszać ją tylko w jednym miejscu - albo na blogu, albo na facebooku :)
 8. Nagrody: Pełna kolekcja papierów AltairArt The Beautiful Moments ze wszystkimi dodatkami i zestawem Pierwsza Komunia Święta
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB oraz instagramie.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do 31 marca 2020 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 13 kwietnia 2020 r.  

Inspiracja

Srebrnolistka


Zapraszamy do wspólnej zabawy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...