piątek, 1 września 2017

Wyzwanie #9 - Maskowanie

Witajcie!
Zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu. 
Tym razem zachęcamy do użycia masek :)


Zasady wyzwania
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy (nie muszą być tutaj kupione), będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie jest do sklepu :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska proca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do 31 września 2017 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 6 października 2017 r.                                                  

  Inspiracje projektantek DT 
 eMKa
Użyte materiały:

SnipArt -  gałązki 15x15 - stencil Don't Forget to Fly - Stemple gumowe DecoArt Medium Modeling Paste White - Pasta modelująca biała Mikrokulki szklane D2 Mikrokulki plastikowe Mgiełka pastelowa - Pastel Caramel Mgiełka pastelowa - Pastel CinnamonSnipArt -  Zestaw napisów "ART JOURNAL"   Mgiełka kredowa - Chalk WoodbineArt Alchemy Finnabair - Sparks - Fairy Wings 50mlDecoArt Medium Gesso White
  


Gosia Użyte materiały:

 AltairArt - Foggy Dew - Springtime/Invisible loveAltairArt - SnakeSkin -Recall/Promenade AltairArt - Holy Mountains - Butterflies 3/Bouquets - Motyle i bukiety Klej Magic z aplikatorem DecoArt Medium Gesso White

KWioletta

Użyte materiały:

 Róże na tiulu czekoladowe DecoArt Medium Crackle Paste DecoArt Medium Gesso White Rattan - Maska 12x12 Wosk Art Alchemy - Antique Brilliance - Red Amber Wosk Art Alchemy - Opal Magic Wax - Turquoise Satin Gardenie, 5 cm, 4 sztuki, kremowe

4 komentarze:

 1. Nooooo chyba muszę odkopać moje maski 😊 piękne prace!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zosia koniecznie! i czekamy na Twoją pracę :)

   Usuń
  2. 😊 trzymaj kciuki, może uda się coś ciekawego stworzyć 😉😘

   Usuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...