poniedziałek, 11 czerwca 2018

Wyzwanie: Podziękowanie

Nieubłaganie zbliża się koniec roku szkolnego, więc zapewne wiele z Was tworzy teraz kartki i inne prace z podziękowaniem dla nauczycieli na koniec roku. Zresztą, z pewnością okazji do podziękowań na pewno może być więcej :)
Zapraszamy na nasze wyzwanie, którego tematem jest - podziękowanie. 


Zasady
Zasady wyzwania:
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy, będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie jest do sklepu :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska proca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB oraz instagramie.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do 30 czerwca 2018 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 12 lipca 2018 r.  
A oto inspiracje naszego DT

Srebrnolistka

Komplet dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego zrobiony z papierów AltairArt z kolekcji Ever and Always oraz najnowszej kolekcji Santorini z PrimaMarketing. 

Martyna

Wśród wielu pojawiających się podziękowań dla Nauczycieli z okazji końca roku szkolnego u mnie dziś coś innego. Przygotowałam pudełeczko na czekoladki dla koleżanki, która ostatnio oddała mi kilka przysług...
Praca powstała z papierów AltairArt z kolekcji Flower Harmony


Dagmara
Przygotowała piękną pracę z papierów Mintay Papers z kolekcji Celebrations - jest to czekoladownik (na czekoladki Merci) zrobiony w podzięce od ucznia dla Pani Anglistki.
Prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej w komentarzach - to bardzo ułatwi naszemu DT skomentowanie Waszych prac :)

Zapraszamy do wspólnej zabawy :)

2 komentarze:

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...