poniedziałek, 25 czerwca 2018

Nowości z Galerii Papieru, LemonCraft, ScrapBerry's i inne

 Na naszych wirtualnych półkach pojawiło się ostatnio sporo nowości :)
Przede wszystkim to delikatna, pastelowa kolekcja papierów z Galerii Papieru - Ulotne Chwile.
Piękne, subtelne kwiatowe wzory, marmurki - czy także wam skradła serca :)? My jesteśmy urzeczeni :)
 

W zupełnie inne klimaty zaprasza nas Laserowe Love - ich ostatnie kolekcje papierów mają intensywne kolory, piękne grafiki i klimat retro. Mamy kolekcję podróżniczą, dziecięce - chłopięcą i dziewczęca oraz męską. 
A do tego dochodzą fantastyczne tekturki

Jeśli nie macie dość piłkarskich wrażeń to zapewne przypadnie Wam do gustu kolekcja papierów ze ScrapBerry's -  Football Star. Kolorowe, energetyczne wzory świetnie się sprawdzą w pracach męskich i chłopięcych. Do tego idealnie pasują tematyczne tekturki z Crafty Moly! :)


Delikatna, pastelowa, z pięknymi dziecięcymi grafikami - nowa kolekcja papierów i dodatków z kolekcji Lullaby z LemonCraft - idealna do dziecięcych albumów i kartek. I na koniec - niespodzianka :) 
Zapewne wiele z Was stęskniło się za Wiekiem Niewinności - piękną kolekcją papierów z Galerii Papieru - idealnych do prac ślubnych i komunijnych oraz dziecięcych - została wznowiona i można ją kupić tylko u nas i w sklepie patronackim Galerii :)
Jeśli chcecie być informowani na bieżąco o naszych nowościach i promocjach zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera na stronie sklepu :)
Będziemy w nim zamieszczać także promocje ogłaszane tylko w newsletterze - więc warto :)
Zapisując się nie zapomnijcie potwierdzić emaila (link do potwierdzenia przyjdzie jak podacie swojego maila na naszej stronie - może wpadać czasem do spamu) - inaczej newslettery nie będą do Was docierać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...