poniedziałek, 29 stycznia 2018

Gościnna projektantka - Unikaty Beaty

Witajcie!
Dzisiaj gościmy na naszym blogu

Unikaty Beaty


Zobaczcie co pięknego dla Nas zrobiła i co napisała o sobie...
:)

"Cześć! 
Serdecznie dziękuję za zaproszenie do Skarbnicy Pomysłów.
Jest mi bardzo miło, że mogę tutaj gościć. Mam na imię Beata. Prowadzę bloga pod nazwą Unikaty Beaty https://unikatybeaty.blogspot.com i fanpage pod tą samą nazwą https://www.facebook.com/unikatybeaty/. Nie mam swojego ulubionego stylu, próbuję różnych technik, lubię jak powstaje coś z niczego. Mąż się śmieje, że mam tzw. syndrom “niespokojnych rąk”
Z natury jestem pozytywną osobą. Jest tak chyba dlatego, że oczyszczam głowę przerzucając wszystkie ciężkie rzeczy na moje prace. Tutaj wyżywam się emocjonalnie i zapominam o całym świecie, ha,ha.
Lubię tworzyć spersonalizowane prace, w których osoba obdarowana znajdzie coś, czym się interesuje, czym zajmuje się zawodowo. Wydaje mi się, że wtedy czuje się wyjątkowo, bo wie, że kartka powstała specjalnie dla niej. Wtedy uruchamiam swoją wyobraźnię i zaczynam kombinować. Uwielbiam to, choć nieraz nie jest łatwo.
Dzisiejsza kartka powstała z okazji obrony pracy doktorskiej na UTP w Bydgoszczy. Logo tej uczelni umieściłam w górnym zębatym kole. Wykorzystałam tu papiery Altair Art -Tears in Rain - Shadow on the wall. Bardzo pasują do męskich prac i tu wpasowały się idealnie.

Pozdrawiam
Beata Zdunek"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...