piątek, 3 marca 2017

Warsztaty - "Wiosenny Shadowbox"

To, że będziemy na tegorocznej Krakowskiej Wiośnie Craftowej, pewnie już wiecie, ale mamy dla was jeszcze niespodziankę z tym związaną...
:)

Zapraszamy Was na warsztaty kreatywne prowadzone przez eMKę, które odbędą się na Krakowskiej Wiośnie Craftowej 25 marca 2017r., w godzinach od 14 – 17.
Na warsztatach wykonamy wiosenne mini LO zamknięte w shadowboxie 21 x 21cm. Nauczycie się, jak w ciekawy sposób zastąpić mgiełki przy wykonywaniu tła, jak dobrać kolory pracy i jak zbudować warstwowe, pełne kwiatów i dodatków LO. Shadowbox można powiesić lub postawić.
Będziemy pracować głównie na materiałach naszych sponsorów: Skarbnica Pomysłów, Altair Art i Snip Art - Pracownia Artystyczna. Każdy z uczestników, otrzyma zestaw materiałów potrzebnych do wykonania pracy, będą też materiały dodatkowe, które każdy z uczestników będzie mógł wybrać indywidualnie. Ze sobą, należy przynieść: dowolne, kolorowe lub czarno-białe zdjęcie w rozmiarze ok. 7,5 x 5cm, nożyczki, pędzelki, suszarkę/nagrzewnicę (tak, aby było kilka na salę) i dobry humor.
Zapisy: skarbnicapomyslow.guest@gmail.com, kosz warsztatów 80zł/os.
Zapraszamy!
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...