środa, 1 czerwca 2016

Wyzwanie #6 - Świat dziecka!

Witamy
Dzisiaj zapraszamy Was na kolejne wyzwanie #6 -Świat dziecka!
Miesiąc czerwiec rozpoczyna się świętem dzieci zatem nasze wyzwanie poświęcimy dzieciom. Należy stworzyć
pracę w dowolnej formie, która będzie ściśle związana z dzieciństwem, dzieckiem i sprawami dzieci.


 Zwycięzca wyzwania zostanie zaproszony do gościnnego projektowania na naszym blogu i dostanie 10% rabatu na zakupy w Skarbnicy Pomysłów.
(rabat nie sumuje się z innymi promocjami i rabatami indywidualnymi)
Zapraszamy do zabawy :)

Zasady wyzwania
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa).
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy (nie muszą być tutaj kupione), będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie jest do sklepu :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska proca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do  30 czerwca 2016 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 6 lipca 2016 r.

Inspiracje Projektantek DT

 

eMKa

 Postanowiła wykorzystać świetne, kropkowe papiery w różnych kolorach i przygotować kartkę na roczek. Użyła głównie papierów AltairArt: niebieskie i zielone kropeczki z bloczka Ever and Always, żółte kropki Stars oraz granatowy papier z kolekcji Night and Day. Z paska od tej samej kolekcji, wycięła też banerki. Dodatkowo, użyła papieru w paseczki - Śnieżny dzień 01 od BeeScrap (zrobiła z niego napis oraz gwiazdki), a także arkusz RED od UHK (na gwiazdki). Do klejenia, użyła Magika oraz dwustronnej taśmy dystansowej i kosteczek, a brzegi, wytuszowała cytrynowym, miętowym i niebieskim tuszem Latarni Morskiej.

 

Srebnolistka

 Przygotowała podziękowanie na koniec roku. Użyła: papiery AltairArt z kolekcji Night&Day Fish eye i z kolekcji Ever and Always Blue, wykrojnik gałązka z Craft Passion, przezroczyste perełki w płynie Daily Art, klej Magic, taśma dystansowa.


Alusiek7

Przygotowała kartkę wraz z notesem na 4 urodziny. Użyła papiery AltairArt Blue Rose - bloczek, Ever and Always - bloczek.


KWioletta

Przygotowała urodzinową kartkę z okazji 2 latek Zuzi. Użyła: papiery z kolekcji AltairArt Holly Mountains 10, Sunrise 06, Made of Stars - Cosmic Dust, Ever and Always - Blue
i zielone listki z papieru Forest

 

 

Joasiaam

Przygotowała album z okazji 3 urodzin Maksa. Użyła papierów z kolekcji AltairArt Ever and Always - bloczek, Blue Rose - bloczek, Sunrise - bloczek, Ever and always - Gray, Baza albumowa 10x15, Klej Magik i kosteczki dystansowe.
Bardzo prosimy o wyłączenie weryfikacji słownej w komentarzach - to bardzo utrudnia pracę DT :)

5 komentarzy:

 1. Nie umiem zgłosić kartki przez to narzędzie :-( Coś mi nie wchodzi adres . Kartka na blogu : ewinkawkrainiepapieru.blogspot.com/2016/06/dziecieca.html

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...