poniedziałek, 17 lipca 2023

AltairArt Celebrate the light!prezentacja kolekcji #altairart #cardmaking

Cześć! 

Dzisiaj chciałam Wam pokazać piękną kolekcję papierów do scrapbookingu od AltairArt. Kolekcja nazywa się Celebrate the light! i jest pełna świeżych, wiosennych kolorów i motywów. Zobaczcie sami, jakie cuda można z niej stworzyć!
Kolekcja składa się z 15 jednostronnych papierów o wymiarach 30x30 cm. Każdy papier ma inny wzór, ale wszystkie są utrzymane w delikatnej kolorystyce ecru i zielonego. Motywem przewodnim są białe lilie, które dodają elegancji i uroku każdej pracy. Kolekcja ma również dużo elementów do wycinania, takich jak kwiaty, bukiety, listki, wianki, motyle i wiele innych. Można z nich zrobić piękne ozdoby i dodatki do albumów, kartek, pudełek czy innych projektów.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają papiery z tej kolekcji, zapraszam Was do obejrzenia filmu, który znajdziecie na tym blogu i na kanle YT AltairArt. W filmie możecie podziwiać wszystkie papiery z bliska i zauważyć ich piękne detale i fakturę. Film jest krótki, ale bardzo inspirujący!


A jeżeli wolicie zobaczyć już gotowe prace z tej kolekcji, to polecam Wam zajrzeć do tych postów: 


Znajdziecie tu inspirujące prace wykonane z papierów Celebrate the light. 

Ja sama jestem zachwycona tą kolekcją i już mam kilka pomysłów na jej wykorzystanie. A Wy? Czy podoba Wam się kolekcja Celebrate the light? Czy macie ochotę na scrapbookowanie z nią? Dajcie znać w komentarzach! A jeśli chcecie kupić tę kolekcję, to zapraszam Was do sklepu Skarbnica Pomysłów, gdzie znajdziecie ją w atrakcyjnej cenie. 
Kolekcja występuje również w wersji cyfrowej - do samodzielnego wydruku:
Miłego tworzenia!

Dziękuję za uwagę i życzę Wam miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...