czwartek, 28 marca 2024

💗PONOWNE OTWARCIE💗

Witajcie Kochani :)

Z ogromną radością, wraz z nadejściem wiosny, po trzech tygodniach pełnych pracy i zaangażowania, ogłaszamy nowe otwarcie! :)
Skarbnica Pomysłów przeniosła się... nad morze. Do malowniczej gminy Choczewo
Pierwsze produkty już są dostępne - zestawy papierów do scrapbookingu (15x15 i 30x30) oraz kilogramowe paczki - niespodzianki, a kolejne produkty będą dodawane każdego dnia. Jesteśmy podekscytowane możliwością dzielenia się z Wami naszą pasją do scrapbookingu i wspólnego tworzenia niezapomnianych wspomnień. :)
W związku z tym wyjątkowym dniem chcielibyśmy do każdego zamówienia złożonego w marcu, podarować Wam powitalny, wiosenny prezent - zestaw papierów do scrapbookingu 15x15cm z kolekcji "Spring Blossoms" AltairArt! A gdyby tego było mało, wszystkie zamówienia do końca kwietnia otrzymają dodatkowy upominek! Jest to nasz sposób na podziękowanie za Wasze dotychczasowe wsparcie oraz na rozpoczęcie tej wspaniałej przygody w nowej odsłonie sklepu. Nie zwlekajcie z zamówieniem, ponieważ oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów!
Gdyby zależało Wam pilne na jakichś "skarbach" z naszej Skarbnicy, to dajcie znać. Spróbujemy odkopać je w naszym magazynie w pierwszej kolejności :)
Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego tworzenia magicznych projektów wraz z nami.
Serdecznie pozdrawiamy,
Blanka i Agnieszka :)
Może być ilustracją przedstawiającą niezapominajka

1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...