piątek, 9 kwietnia 2021

Wiosenne promocje - przegląd

Dzień dobry :)
W to wiosenne piątkowe popołudnie zapraszamy Was na wiosenne wyprzedaże. Planujemy trochę nowości, więc koniecznością jest zrobienie na nie miejsca w naszym magazynie :) 
Pomożecie :)?
W niższych cenach znajdziecie papiery znanych i lubianych producentów takich jak LemonCraft, Mintay papers czy Papelia. Wyprzedaż trwa do końca weekendu (lub do wyczerpania zapasów)
Dziś też świętujemy Dzień Jednorożca. Okazja może żartobliwa, ale promocja na papiery z kolekcji On the Wings of a Rainbow zupełnie serio - pojedyncze papiery 30x30 nawet za 1,25 zł  za papier w promocji 2 za 1, a dodatki do wycinania od 12 do 50% taniej. 

Jak już wspomniałam promocję 2 za 1 - na stałe zagościła w naszym sklepie i cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego, skoro jest tam dużo dodatków do wycinania na każdą okazję - na komunię, ślub, czy święta rozmaite. Można kupić fajne napisy czy dodatki takie jaki motylki, listki, kwiatki dosłownie za grosze :)
A teraz oprócz elementów do wycinania wpadły tam jeszcze pełnowymiarowe papiery do scrapbookingu - jest w czym wybierać :) 
Przypomnę tylko, że tutaj cena każdego artykułu jest obniżona o 50%, a rzeczy sprzedawane są po 2 - kupując 2 sztuki w tej promocji, płaci się cenę jednej nieprzecenionej.
Jest to rozwiązane systemowo w sklepie, nie ma dodatkowego podwajania - to koszyka trzeba włożyć tyle sztuk, ile jest potrzebne :)

I na koniec, jak mówimy o dobrych cenach - tym razem to nie jest czasowa promocja, ale stała propozycja dla tych, którzy dużo tworzą - robią zaproszenia, albumy czy oprawę uroczystości. 
MEGApaki to zestawy po 10 papierów 30x30 tego samego wzoru w cenie 19 zł - czyli jeden za 1,90 zł  - to bardzo korzystna cena, prawda :)?
Dodatkowo, można też zakupić pojedyncze wzory papierów 15x15 w cenie 5 zł za 10 sztuk tego samego wzoru - idealna opcja np. dla zaproszeń.

Miłego weekendu
Ania 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...