sobota, 20 lipca 2019

Nowości z Galerii Papieru oraz promocje

Dzień dobry :)
W Skarbnicy Pomysłów dzieje się ostatnio bardzo dużo. Raz po raz na naszych półkach lądują nowości - na początek przedstawimy powrót jednej z piękniejszych kolekcji z Galerii Papieru - Świeżo Malowane :) Pierwsze wydanie cieszyło się olbrzymią popularnością i dlatego nas raduje, że te piękne papiery powróciły :) A Wy? Jak Wam się podoba ta kolekcja? należy do Waszych ulubionych z Galerii Papieru, czy może macie inne - jakie? 

 Dzieje się również dużo na naszym własnym poletku. Mamy nową kolekcję jednostronnych papierów Dziecięce Zabawy - utrzymana w kolorach i stylistyce pasującej do kolekcji AltairArt 2 the moon and back - kolejne kilkanaście wzorów, a to jeszcze nie koniec ;)


Czy lubicie Anemonki, fanatyczne tekturki z Anemone? nas urzekają ich misterne i delikatne wzory. Własnie na naszych półkach wylądowały nowosci i uzupełnienia tego producenta - zapraszamy :)
I z nowości taki drobiazg, o który wiele razy pytaliście - Kolekcja Dziecięca Kraina z Magicznej Kartki jest także dostępna w formie małego zestawu 15 cm x 15 cm.
Dostawaliśmy tez pytania o rozmiar 20 cm x 20 cm - czy  taki rozmiar papierów scrapbookingowych byłby dla Was użyteczny? 
I na koniec - garść promocji :) Przeceniliśmy dużą ilość papierów, mediów, masek i innych przydatnych rzeczy - zapraszamy :)
Promocje  trwają do 21 lipca lub do wyczerpania zapasów. 

Zapraszamy też na naszego Instagrama, gdzie prezentujemy nasze nowości, promocje, a także inne ciekawostki z naszego magazynu - nasz adres to skarbnicapomyslow. Zapraszamy do oznaczania nas na zdjęciach oraz do używania hasztagów #skarbnicapomyslow dla prac zrobionych z materiałów zakupionych u nas, #altairart - zrobionych z papierów AltairArt czy też #papieryskarbnicypomyslow, jak praca powstanie z naszych papierów :) Z przyjemnością będziemy odwiedzać Wasze profile, będziemy tez zapraszać do gościnnych wystąpień na naszych kanałach Social Media (z rabatem na zakupy) ;)  - zapraszamy :)

Miłego weekendu :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...