czwartek, 20 czerwca 2019

Nowości z AltairArt i Galerii Papieru oraz promocje

 Na naszych pólkach pojawiły się papierowe nowości. Przede wszystkim to nowa kolekcja od AltairArt - 2 the moon and back, idealna do tworzenia dziecięcych kartek i albumów, w pastelowej, chłopięcej kolorystyce i mnóstwem grafik przedstawiających rozmaite zabawki, miasto i kosmiczną przestrzeń. Przywodzi na myśl beztroskie dzieciństwo, pełne radości i zabawy, której granice wytycza jedynie wyobraźnia. 
Kolekcja składa się z aż 7 dwustronnych papierów i dużej ilości arkuszy i pasków z elementami do wycinania, papiery można zakupić na sztuki, a także w zestawie. 
Druga nasza nowość ma zupełnie inny charakter. To piękne Bezkresne Łąki z Galerii Papieru - ukwiecona, pachnące i bajecznie kolorowe. 
Z drugiej strony zaś mają piękne deseczki w różnych kolorach - to idealna baza do kartek i albumów! :)

Warto także zajrzeć do działu z Magiczną Kartką, gdzie można znaleźć nową kolekcję, bardzo romantyczną Poezję Serca. Będzie idealna do prac ślubnych i miłosnych  :)

W naszych nowościach znajdziecie także papiery i stemple ze Stamperii, media z Pentart, nowe kolekcje LemonCraft oraz inne przydatne rzeczy :) 

Warto zajrzeć też do naszych promocji, bo tam jak zwykle się sporo dzieje :)
Przeceniliśmy sporo papierów, mediów, masek, a także różnych ozdób - zapraszamy :)

Miłego weekendu! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...