wtorek, 14 maja 2019

Nowości z Mintay Papers i UHK Gallery oraz zlot w Warszawie Warsaw Gift & Deco Show

W Skarbnicy Pomysłów zrobiło się bardzo wakacyjnie - a wszystko za sprawą naszych nowości. UHK Gallery zaprasza nas nad morze, gdzie turkusowa woda i złoty piasek plaż zachęcają do kąpieli i spacerów przy latarni morskiej. Nowa kolekcja Lighthouse to piękne papiery oraz dużo dodatków do wycinania - idealne do wakacyjnych albumów, scrapów, ale i kartek.

 Z kolei Mintay papers zaprasza nas na górskie wycieczki i biwakowanie na łonie natury - kolekcja Wilderness to piękne, naturalne kolory, urocze kratki i słodkie grafiki przypominające dziecięce książeczki przygodowe

Z kolei w kolekcji Paradise kusi obrazami tropikalnych plaż i słonecznego lata. 

Kolekcja Berrylicious to wakacje w ogrodzie pełnym owoców i kwiatów, intensywne kolory, kolorowe deseczki i urocze kotki
Kolekcja Dreamer to propozycja dla wpatrzonych w niebo marzycieli, obłoki, pastelowe fiolety, błękit i róż


Z kolei Galeria Papieru przedstawia romantyczną kolekcję utrzymaną w stylu vintage Nostalgia - przygaszone kolory, motywy roślinne i stare złoto przebijające przez brązy i zamglone szarości.  

W maju i czerwcu odbędą się w Warszawie i okolicach dwa zloty - pierwszy w dniach 24-26 maja w ramach Warsaw Gift & Deco Show w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, a drugi 15 czerwca Creative Day w Śródmieściu.  

Zapraszamy na zakupy z odbiorem osobistym na Warsaw Gift & Deco Show  i rabatem 15% na papiery AltairArt (kod rabatowy Expo2019, ważny do 20 maja)
 W czasie zlotu będzie także możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach Make&Take

Serdecznie zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...