piątek, 10 sierpnia 2018

Wyzwanie w kropki

Zapraszamy do wspólnej zabawy w naszym kolejnym wyzwaniu. Tym razem naszym tematem są kropki. Trzeba stworzyć pracę, której widocznym elementem będzie motyw kropek, groszków (może być na papierze, stemplowany, nałożony przez maskę). 
Jak chcecie zobaczyć, jakie mamy papiery i inne materiały ze wzorem kropek 
>>zapraszamy do sklepu<< :) gdzie można je łatwo wyszukać. 
Uwaga! przewidziana jest nagroda w postaci kropkowej niespodzianki :) - jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy, będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie je do sklepu :) Wśród prac, które będą tak podlinkowane wybierzemy jedną, której autor dostanie od nas kropkową niespodziankę :)

Zasady
Zasady wyzwania:
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy, będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie je do sklepu :), ale nie jest to konieczne, do udziału w wyzwaniu i możliwości otrzymania wyróżnienia.  Wśród prac, które będą tak podlinkowane wybierzemy jedną, której autor dostanie od nas nagrodę niespodziankę :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska praca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Nagrody: banerek i/lub nagroda niespodzianka.
 10. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB oraz instagramie.
 11. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 12. Na Wasze prace czekamy do 31 sierpnia 2018 r do 23:55.
 13. Wyniki wyzwania zostaną podane 13 września 2018 r.  
A oto inspiracje naszego DT

Alusiek
Kartka powstała z papierów z Kolekcji Ever and always 2

DagmaraBox powstał z papierów z Kolekcji Ever and always 2 i Ever and Always

Martyna
Ramki powstały z papieru Ever and always - Lavender

2 komentarze:

 1. Bardzo lubię kropki, właściwie można znaleźć takie, które nadadzą się do każdej pracy. Tym razem w moim albumie ślubnym zagościły niemalże na każdej stronie ...😁

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...