poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Nowości ze ScrapBerry's, Mintay Papers i AltairArt

Dzień dobry :)
Na naszych półkach przez weekend zagościła ogromna ilość nowości.
Przede wszystkim  od dziś jest już dostępna nowa kolekcja papierów AltairArt "The Beautiful Moments" - jak wkrótce zobaczycie w inspiracjach na naszym blogu oraz na blogu producenta - idealnie nadająca się do prac o bardzo różnorodnej tematyce - nie tylko do ślubnych czy komunijnych. Kolekcja składa się z 6 dwustronnych papierów, dużej ilości dodatków do wycinania. Dostępna jest na sztuki, jak i w zestawie, jest także mały bloczek - w którym jest aż 4 wzory papierów więcej!

Zapewne widzieliście już piękne nowości od Mintay papers! Jeśli nie, to serdecznie zapraszamy - dwie piękne kolekcje 7Th Heaven i Lovely day  to piękne i romantyczne wzory kwiatowe i prześliczna kolorystyka :)

To nie koniec papierowych nowości na dziś. ScrapBerry's wydało własnie 4 piękne kolekcje papierów: Far-Off Worlds zabiera nas w kosmos i pokazuje odległe światy. Precious Memories to niebanalna kolorystyka i piękne, romantyczne wzory. Sweet moments i First Moments są idealne do prac dziecięcych. 

Dodaliśmy także dużą ilość kreatywnych dodatków: naklejki, enamel dots, półperełki, tagi - będą ozdobą prac o bardzo różnorodnej tematyce! :)

Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...