środa, 1 listopada 2017

Wyzwanie 11: Mapka

Witajcie! 
Właśnie zaczął się listopad i czas na nasze wzywanie :) Tym razem mamy dla Was - mapkę. Tematyka i forma pracy jest Oczywiście dowolna, a samą mapkę można  dowolnie obracać i odbijać lustrzenie (prosimy, napiszcie, jak coś takiego zrobicie :)


Zasady wyzwania
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy (nie muszą być tutaj kupione), będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie jest do sklepu :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska proca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB oraz instagramie.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do 30 listopada 2017 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 6 grudnia 2017 r.       Oto inspiracje DT: 

Srebrnolistka

Przygotowała kartkę świąteczną z ręcznie robioną gwiazdą betlejemską z papieru czerpanego, która została pozłocona preparatem do patynowania z Prima Marketing. Podstawą zaś są papiery z najnowszej kolekcji AltairArt "Festive Bells"


Gosia

Dziś przygotowała kartkę świąteczną z papierów UHK Gallery, które są dostępne  u nas na półkach:

KWioletta
Przygotowała świąteczną kartkę z przepięknymi dekoracyjnym obrazkiem z kolekcji Festive Bells. Dodatkowo kartka jest delikatnie oprószona śnieżnobiałym i złotym brokatem.

Prosimy o rozważenie wyłączenia weryfikacji słownej w komentarzach - to bardzo ułatwi naszemu DT skomentowanie Waszych prac :)
Zapraszamy do wspólnej zabawy :)

1 komentarz:

 1. Dziewczyny, pierwszy raz biorę udział w wyzwaniu - swoje prace umieszczam na moim fanpage - nie mam bloga - i podpowiedzcie jak to zrobić zeby było zgodnie z wymogami ;)
  https://www.facebook.com/KastelOfArt/posts/1638287179555196

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...