czwartek, 1 stycznia 2015

Wyzwanie #1 - Vw - Vintage i warstwy

Witajcie w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że macie się dobrze :)
Chcemy zaprosić Was na pierwsze wyzwanie w tym roku - w formie i tematyce dowolnej - w stylu warstwowym i vintage. Warstw na pracy ma być min. 3, ale im więcej tym lepiej :)
Jako warstwa jest liczone zarówno papier, jak i tiul czy gaza.

Zasady wyzwania:

 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: DOWOLNA
 3. Warstwy i vintage - czyli min. 3 warstwy i styl vintage.
 4. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 3 inne wyzwania (łącznie z naszym 4 wyzwania) .
 5. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana. 
 6. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia).
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia inLinkz, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z inLinkzem prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB.
 9. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) 
 10. Na Wasze prace czekamy do 31 stycznia 2015 r.

Inspiracje Projektantek

Srebrnolistka

Kartkę zrobiłam z papierów z kolekcji Świerszcz za kominem. Dodałam białe róże i motylki z Lemoncraft, które kolorystycznie idealnie komponują się z z papierami Galerii Papieru. Użyłam także wykrojnika listkowego Rosy owl oraz papieru wizytówkowego. Wszystko podklejone kostkami dystansowymi, aby nadać kartce trójwymiarowości. 

Pasje Iluszki

Kartka powstała na bazie kraftowej z papierów Studio75 - Mała Czarna. Brzegi wytuszowane tuszem Memento Dew Drops Pistachio,którym również odbiłam fantastyczny stempelek Lemonade. Napis okala urocza ramka-tekturka Eko Deco. Nie mogło zabraknąć bawełnianych koronek, naturalnego sznurka i perełek w płynie.

Doti Melodia

Kartka powstała z okazji uwicia nowego gniazdka kolejnych znajomych. Wykorzystałam do niej papier Craftlowe, a dokładnie okładkę kolekcji.

Visell

Użyłam papierów z kolekcji Snake Skin AltairArt:
Eternal Tree/Starfish oraz Flesh/Aeterna.Dodałam farbę pękającą, mgiełkę Pearl Brown, dratwę. Uzupełniłam koronką i paroma chlapnięciami tuszu.

ZetkaArt

Kartka z papierów świątecznej kolekcji Świerszcz za kominem z Galerii papieru.


1 komentarz:

 1. Witam! Chciałabym zgłosić pracę na wyzwanie. Link do notki na blogu http://papieromania.blog.pl/?p=139 Pozdrawiam Klaudia Bojdo

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...