sobota, 15 czerwca 2013

Zapraszamy na Portal Scrapujących Polek!

Z ogromną przyjemnością chciałabym zaprosić na Portal Scrapujących Polek. W czerwcu zostałam zaproszona jako Gościnna Projektantka i właśnie zaczyna się moje wyzwanie - męska kartka schodkowa.
To moja praca inspiracyjna (więcej zdjęć jest na moim blogu)
Zrobiona jest z najnowszych papierów z kolekcji  Tears in the rain.
Serdecznie zapraszam na portal do wzięcia udziału w wyzwaniu - nie tylko moim, bo Projektantki Portalu przygotowały mnóstwo bardzo inspirujących wyzwań!
pozdrawiam serdecznie
Srebrnolistka

2 komentarze:

 1. Hm, kartka fajna :)
  Mam ten papier, ale szkoda że nie jest to typowy papier do scrapbookingu tylko druk cyfrowy. Jak dla mnie za bardzo się błyszczą i są śliskie... Ale wzory fantastyczne w moich klimatach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na podstawie swojej kolekcji papierów polskich i zagranicznych producentach odważę się na opinię, że nie ma czegoś takiego, jak typowy papier do scrapbookigu. Papiery bardzo od siebie się różnią w zależności od producenta czy nawet kolekcji, choćby przykładowo stopniem bezdrzewności. Druk cyfrowy nie należy do rzadkości, bo daje inne możliwości niż przykładowo offset, choćby daje znacznie żywsze kolory. Pozwala też wypuszczać krótkie serie papierów lub odwrotnie - jak jest zapotrzebowanie robić ciągłe wznowienia, a przy offsecie raczej takich możliwości nie ma.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...