piątek, 1 grudnia 2017

Wyzwanie 12 - Bingo

Witam Was serdecznie :)
Grudzień zaczynamy nowym wyzwaniem, w tym miesiącu jest to Bingo.Aby wziąć udział w wyzwaniu należy przygotować pracę, na której znajdą się trzy elementy z tabelki ułożone w linii poziomej, pionowej lub po skosie.
Przy pracy na wyzwanie napiszcie proszę, którą linię wybrałyście.

Zasady wyzwania:
 1. Ilość prac do zgłoszenia: można zgłosić więcej niż jedną, ale każdą prosimy zgłaszać w osobnej notce. 
 2. Forma: dowolna (scrapowa)
 3. Pracę można zgłaszać maksymalnie na 4 inne wyzwania (łącznie z naszym 5 wyzwania) .
 4. Praca ma być nowa, nigdzie wcześniej nie publikowana (przed datą opublikowania wyzwania). 
 5. Zgłaszając prace trzeba podać w notce, że jest zrobiona na wyzwanie, podać linka do tej notki i wkleić banerek wyzwania (prace, które nie będą właściwie opisane nie będą rozpatrywane do wyróżnienia) .
 6. Jeśli zrobiliście pracę z materiałów dostępnych w Skarbnicy (nie muszą być tutaj kupione), będzie nam miło, jak napiszcie o nich i podlinkujcie jest do sklepu :)
 7. Prace należy zgłaszać za pomocną narzędzia do linkowania, podając link do notki z pracą (nie do całego bloga). W razie ewentualnych problemów z narzędziem do linkowania prosimy zostawić link w komentarzu.
 8. Zwycięska proca zostanie wybrana w drodze głosowania naszego DT. 
 9. Zgłaszając pracę na wyzwanie zgadzacie się na zamieszczenie jej na blogu Skarbnicy Pomysłów oraz na naszej stronie na FB oraz instagramie.
 10. Prosimy o wyłączenie weryfikacji obrazkowej - ułatwi nam to komentowanie Waszych prac :) Prace zalinkowane z Facebooka i innych galerii także staramy się skomentować, jeśli tylko pozwalają nam ustawienia prywatności/znajomości etc.
 11. Na Wasze prace czekamy do 31 grudnia 2017 r do 23:55.
 12. Wyniki wyzwania zostaną podane 6 stycznia 2018 r.  
A oto inspiracje naszego DT:

Gosia 
moja linia to: serwetka, kwiaty, min. 2 media
UHK Gallery - Friday Dinner/piątkowa kolacja     UHK Gallery - Gaj oliwny - Focaccia     Agateria - MASKA / SZABLON KROPKI  DecoArt Medium Gesso White

 Satynowa pasta strukturalna, perła, 100 ml  Klej Magic z aplikatorem   Taśma dwustronna piankowa dystansowa 2,4 mm/6 mm//15m   
 
Alusiek7
wykonała blejtram korzystając z linii: 
minimum 2 media-kwiaty-serwetka

do wykonania użyła :KWioletta 

linia: kropki, kwiaty, metalowa ozdoba 

Wykorzystane materiały:
Srebrnolistka


Linie - serwetka-deski-metalowa ozdoba oraz koronka (na papierze) - kwiaty - deski


Materiały
AltairArt - Festive Bells 03 AltairArt - Festive Bells 11 Papier czerpany tłoczony czerwony A4, 150 gsm, 1 arkusz Art Extravagance - Patina Effect Paste Big Jar - Brass Bombki i gwiazdeczki na koralikach Baza na kartkę, 98x150mm, 20 sztuk Metalowe narzędzia do formowania kwiatów Komplet wykrojników kwiaty - gwiazda betlejemska Komplet wykrojników gałązki choinkowePręciki na sznureczku, ecru/kremowe, ok. 200 sztuk. Klej Magic z aplikatorem Taśma dwustronna piankowa dystansowa 1,6 mm/9 mm//25 m Sznurek woskowany bawełniany, 5m, 1 mm grubości, biały


Zapraszam serdecznie do udziału w wyzwaniu :)
Gosia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...