sobota, 27 maja 2017

Gościnna Projektantka - Inka-art

Witajcie!
Dzisiaj na naszym blogu gościmy zwyciężczynię naszego ostatniego wyzwanie - "Nietypowa Wielkanoc"
Inka-art
Spójrzcie tylko, co dla Nas przygotowała i koniecznie przeczytajcie co o sobie pisze! 
:) 

"Witam serdecznie,
Mam na imię Halina,  w sieci występuję pod nikiem Inka-art, mieszkam i pracuję w Krakowie. Rękodziełem zajmuję się od 6 lat. Interesują mnie przede wszystkim techniki plastyczne: scrapbooking, decoupage - moje dwie wielkie miłości a oprócz nich: szkic, rysunek, mix media, fusing, ceramika, malarstwo i  różnego rodzaju zdobienie z wykorzystaniem tkanin. Na początku moje serce skradł decoupage. Od prawie trzech lat zajmuję się także scrapbookingiem, w tej chwili ta technika to moja wielka pasja, do której podchodzę z ogromną sympatią i zaangażowaniem. Tworzę całym sercem i duszą  - to część mojego życia, to cudowny sposób na relaks i poprawę nastroju, to satysfakcja z możliwości wykonania rzeczy niepowtarzalnej, często z przesłaniem lub uwzględnieniem zainteresowań czy marzeń adresata.Lubię robić prace różnorodne:  stonowane, pastelowe jak i kolorowe, optymistyczne, lubię jak dużo się na nich dzieje.W mojej galerii www.inka-art.neostrada.pl oraz na blogu: inka-art1.blogspot.com zawarty jest cały przekrój tworzonych prac, różnorodność technik i stylów, można tam zobaczyć cząstkę mojego kreatywnego świata.W technice scrapowej najchętniej wykonuję  kartki okolicznościowe, które przeważają w moich papierowych poczynaniach, są też alumy, notesy, czekoladowniki, zawieszki, tagi i wiele innych, nietypowych prac :-)
Dzisiaj mam wielką przyjemność wcielić się w rolę Gościnnej Projektantki i zaprezentować Wam jedną ze swoich prac. To dziewczęcy komplecik stworzony z okazji przyjęcia I Komunii Świętej, utrzymany w stylu retro - idealne dla tej pracy okazały się szarości, delikatne wiosenne, białe kwiaty i deski, które znalazłam wśród kolekcji pięknych papierów Altair Art. Ich wzory i kolorystyka dobrze współgrają z klimatem i podkreślają charakter pracy.
Bardzo dziękuję Skarbnicy Pomysłów za gościnę i możliwość zaprezentowania siebie oraz serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojego bloga.
Pozdrawiam,
Inka"


Użyte materiały:

https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/AltairArt-Tears-in-Rain-Are-you-lostSigns-of-life/8329   https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/Pianka-Foamiran-0%2C08-mm-35-x-30-cm-bialy/6788   https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/NATURE-bukiet/5967 
https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/Papierowe-rozyczki-ok-2%2C5-cm%2C-3-sztuk%2C-biale/8533   https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/Klej-Magic-z-aplikatorem/1413 
https://www.skarbnicapomyslow.pl/pl/p/Tasma-dwustronna-piankowa-dystansowa-1%2C6-mm9-mm25-m/1966

A tych, którzy chcieliby gościć u nas, zapraszamy do udziału w naszych wyzwaniach, np. w trwającym jeszcze chwilę, majowym wyzwaniu "Motyle"
http://skarbnica-pomyslow.blogspot.com/2017/05/wyzwanie-majowe-5-motyle.html
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...