czwartek, 26 maja 2016

Gościnna Projektantka: Anika

Dziś mamy przyjemność gościć zwyciężczynię naszego wzywania - Anikę. Koniecznie odwiedźcie jej bloga, aby podziwiać jej piękne prace.


Witajcie :)
Jestem Anika, pod takim imieniem możecie się ze mną spotkać w świecie blogowym, w świecie scrapbookingu. 
Na co dzień jestem wesoła, ale też poważna - taki mały misz masz :) 
A w pracach romantyczna i szalona. Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się dość radykalnie, zakupiłam trochę artykułów do scrapbookingu (zupełnie nieświadoma tej dziedziny rękodzieła), chcąc wykonać swój pierwszy album i już tak zostało :) Choć rękodzieło tkwi we mnie od zawsze. Tworzę głównie kartki, exploding boxy, albumy, zaproszenia, notesy, zakładki, zawieszki i wszystko, co przyniesie wyobraźnia. Ostatnio bardzo często sięgam również po art journale i mediuję. Największą dla mnie satysfakcją jest uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, bo uwielbiam swoją pracą dawać kawałek szczęścia innym :) 
 Ostatnio w moich pracach pojawia się ogrom barw i przeważa tematyka dziecięca stała się ona tym, co lubię najbardziej wykonywać, gdyż dzieci są najfajniejszymi odbiorcami.
W pracach dla dzieci można puścić wodze fantazji i nie ograniczać się, to bajkowy świat, który kocham w scrapbookingu.
Moje prace, można znaleźć na blogu
Na dzisiejsze spotkanie z fanami Skarbnicy Pomysłów przygotowałam kartkę dla małej Księżniczki. :)Linki do wykorzystanych produktów:
- Kamyczki samoprzylepne
- Maska/szablon zygzak 
- tekturka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...