piątek, 25 marca 2016

Gościnna Projektantka: Wiola_C

Dziś mamy przyjemność gościć zwyciężczynię naszego wzywania - Wiolę_C. Koniecznie odwiedźcie jej bloga, aby podziwiać jej piękne prace.

A oto co napisała
Witajcie.
Mam na imię Wioletta, w internecie posługuję się nickiem Wiola_C i prowadzę blog „moje papierowe hobby”, gdzie publikuję moje prace.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą parki cudownych dzieciaczków. Scrapbooking stał się moim hobby, któremu poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Jest to też dla mnie forma relaksu i odstresowania po pracy. 
Jak to się zaczęło? Odkąd pamiętam zawsze lubiłam prace ręczne. Parę lat temu postanowiłam zrobić własnoręcznie karteczki na Wielkanoc. Potem była dłuuuuga przerwa. Potrzebowałam chyba inspiracji i motywacji, i wtedy na swej drodze spotkałam mnóstwo kreatywnych i uzdolnionych osób. Zaraziły mnie one swoją pasją do papieru i wciągnęło mnie na dobre. 
Wykonuję głównie kartki. Najbardziej jednak lubię ozdabiać formy przestrzenne a ostatnio coraz częściej sięgam po media.

Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie w gościnę do Skarbnicy Pomysłów.
Na dzisiejszą inspirację przygotowałam kartkę świąteczną z tekturkowym barankiem. Do jej zrobienia wykorzystałam papiery UHK Gallery „Mademoiselle", które ułożyłam warstwowo i postrzępiłam na brzegach. Miedzy warstwy wsunęłam róże na tiulu. Przykleiłam serwetkę, wokół której dodałam kompozycję z kwiatów i sznurka. Na środku przykleiłam baranka i dodałam napis Alleluja z zestawu.
Materiały:

 Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego spokoju, wiosennej radości, i pogody ducha.
Wiola_C

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za każdy komentarz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...